Карта сайту
Приватна зона


Конференція "Євро-2012: філософія футбольного туриста"

стаття

Реферат Осійчук 11ЮФз

Сьогодні Україна  активно готується до проведення «Євро 2012». Заплановано будівництво та ремонт стадіонів, аеропортів, готелів,
доріг – усієї потрібної інфраструктури. Проте якщо інфраструктуру все-таки підготують, то чи будуть готовими самі українці зустріти сотні тисяч іноземців гостинно і достойно? Адже іноземні туристи і футбольні фанати не приїдуть на один футбол, а захочуть відвідати українські музеї, театри, клуби, пляжі, визначні місця, їздитимуть нашим громадським транспортом, та користуватимуться нашим сервісом. І всюди вони спілкуватимуться з українцями.

Від цих вражень залежить - чи приїдуть вони знову в Україну, як розкажуть про нас друзям і знайомим, чи захочуть мати тут бізнесові справи чи відпочинок і чи побажають громадяни ЄС мати таких нових співвітчизників.А як вони нас сприймуть - залежить від нас самих, і тут нам варто задуматися над культурою та вихованістю насамперед наших міліціонерів, водіїв та кондукторів громадського транспорту, таксистів, продавців магазинів, охоронців, усіх працівників, які забезпечують державний сервіс і безпеку, та є обличчям держави. З ними насамперед спілкуватимуться європейські туристи і звичайно, будуть вражені. Наші працівники міліції, зокрема ДАІшники та ППСники, практично не знають іноземних мов, відомі своєю нечемністю. Європейці знають зовсім інших поліцейських і по-іншому їх сприймають. Сама українська маршрутка в час пік для європейця межуватиме з відвідинами африканського прайду у шлюбний сезон левів. Трамвайні кондуктори також полюбляють кричати і лаяти пасажирів, особливо, коли до них звернутися. Звичайно, робота у них жахлива і зарплата мізерна, але невже нічого не треба змінювати?
Ще в Європі ніхто не знає такої валюти, як «цукерочка», якою дають здачу покупцям в кіосках та магазинах. До того ж традиційним для нас є обдурювання клієнтів на кілька грамів-копійок (цукерок). 

коментарів ще не було

Щоб додати свій коментар до статті необхідно пройти авторизацію


Loading

календар подiй

28 березня 2020
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл