Карта сайту
Приватна зона


Конференція "Євро-2012: філософія футбольного туриста"

стаття

Реферат Грінік О.О.

Євро-2012 і підготовка до нього є предметом обговорення в політичних та урядових колах, у середовищі спортсменів та уболівальників. Ця тема також широко обговорюється в пресі.

Очевидно, що проведення в країні ігор такого масштабу означає залучення в Україну значного числа приїжджих - спортсменів, фахівців і вболівальників, словом, туристів з різних країн світу. Це дійсно прекрасний шанс і унікальна можливість ознайомити гостей чемпіонату не тільки зі стадіонами і матчами, готелями та ресторанами, а й показати їм красу нашої природи, пам'ятники історії та архітектури, нарешті, просто дати можливість відчути тепло, гостинність і привітність українського народу.

На мій погляд, саме ця сторона майбутнього чемпіонату є навіть більш важливою, ніж майбутні спортивні та фінансові результати. Це шанс відкрити Україну Європі і світу, зробити її вже в недалекому майбутньому привабливою туристської державою, значно збільшити турпотоки із зарубіжних країн.

З огляду на нинішній стан туризму в Україні, для досягнення поставленої мети необхідно в короткі терміни вирішити досить складні проблеми. Сучасна туристська індустрія - дуже складна і багатогранна економічна система. Туризм не тільки прямо або побічно охоплює більшість галузей економіки, в тому числі промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, страхування, зв'язок, торгівлю, громадське харчування, житлово-комунальне господарство, сферу побутових послуг, культуру, мистецтво, а й стимулює їх розвиток . Туризм може й повинен стати одним з найефективніших засобів отримання прибутку, стимулювання ринкових відносин, активного впливу на зайнятість населення. Крім економічного, важливим є і політичний аспект впливу туризму, оскільки імідж країни на світовій арені залежить і від вражень туристів, що відвідали її. Значну роль туризм відіграє також у питаннях охорони здоров'я і духовної культури населення...

Завантажити весь реферат

коментарів ще не було

Щоб додати свій коментар до статті необхідно пройти авторизацію


Loading

календар подiй

28 березня 2020
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл