Карта сайту
Приватна зона


Події

Відкритий Кубок Федерації спортивно-оздоровчого туризму м. Києва з техніки спортивного туризму на штучному рельєфі

Важлива подія

Мета і завдання 

Відкриті змагання на Кубок Федерації спортивно-оздоровчого туризму м. Києва з техніки велосипедного, гірського та пішохідного спортивного туризму на штучному рельєфі проводяться з метою залучення студентської молоді до здорового способу життя засобами туризму, оздоровлення молоді, підвищення кваліфікації спортсменів та суддів, популяризації спортивного туризму серед молоді, та студентської молоді зокрема.

Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються школярі, студенти вищих навчальних закладів України І - IV рівнів акредитації, аспіранти, спортсмени, військовослужбовці та члени туристичних клубів. Вік учасників не молодше 13 років, в змаганнях з техніки гірського туризму – не молодше 16 років.

Кількісний склад команд з видів спортивного туризму:

  • пішохідний туризм – 4 особи (не менше 1-ї жінки);
  • гірський туризм – 4 особи (не менше 1-ї жінки);
  • велосипедний туризм – 2 особи (для І-го та П-го класу);
  • тренер-представник – 1 особа.
  • Суддя від команди – 1, не нижче 3 категорії.

Керівництво змагань

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється Федерацією спортивно-оздоровчого туризму м. Києва, а безпосереднє проведення змагань – кафедрою фізичного виховання і спортивного туризму Київського університету туризму, економіки і права і цикловою комісією фізичного виховання КТГГ.

Головний суддя змагань – ДЕХТЯР В.Д.

Безпосередню підготовку та проведення змагань здійснюють туристський клуб „Мандрівник" Київського університету туризму, економіки і права і суддівська колегія, склад якої формується кафедрою фізичного виховання і спортивного туризму Київського університету туризму, економіки і права та затверджується Федерацією спортивно-оздоровчого туризму м. Києва.

Час і місце проведення

Змагання проводяться 25 – 27 лютого 2011 року на базі спортивного комплексу Київського університету туризму, економіки і права в м. Києві, вул. Генерала Жмаченка, 26.

Заїзд та реєстрація команд до 13:00 години 25 лютого 2011 року.

Початок змагань 25 лютого 2011 року о 14:00, 26 і 27 лютого о 09:00

Розклад змагань:

І- день – 25 лютого 2011 року до 12:00 годин заїзд команд та прийом заявок, о 14:00 – відкриття змагань; 15.00 – змагання з велотуризму (головний суддя - Удовиченко М.І.). По закінченню змагань – урочисте нагородження переможців та призерів.

ІІ- день – 26 лютого 2011 року о 09:00 спортивна програма з техніки гірського туризму (головний суддя – Палієнко С.В.). По закінченню змагань – урочисте нагородження переможців та призерів.

ІІІ- день – 27 лютого 2011 року о 09:00 спортивна програма з техніки пішохідного туризму (головний суддя – Роговський А.А.). По закінченню змагань – урочисте нагородження переможців та призерів виду змагань, переможців у загальному заліку та номінантів конкурсу фотозвітів.

Додаткова інформація:

Положення про Відкритий Кубок Федерації спортивно-оздоровчого туризму м. Києва з техніки спортивного туризму на штучному рельєфі - закачати

Умови проведення змагань з гірського туризму „Відкритий кубок ФСОТ м. Києва” на дистанції ІІІ класу зі штучним рельєфом виду „Рятувальні технічні прийоми” – закачати

Схема дистанції ІІІ класу «Рятувальні технічні прийоми» - закачати

Умови проходження велосипедних дистанцій – закачати

Схема вело-дистанції - закачати

Умови проведення дистанції «Командна смуга перешкод» - закачати

Схема дистанції ТПТ - закачати

Останні події

Loading

календар подiй

6 грудня 2019
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл