Карта сайту
Приватна зона


Новини

17 листопада 2011 року відбудеться підсумкова студентська конференція «Міжнародне стажування»

Кожного року у стінах університету проходить обмін досвідом – студенти вже 4-го курсу звітують перед студентами третього курсу щодо проходження практики за кордоном. Цей обмін досвідом є безцінним, адже стажування за кордоном це не лише поїздка в далекі країни, а можливість випробувати себе, вдосконалити уміння та навички, побачити свої слабкі та сильні сторони як майбутнього фахівця сфери гостинності.

Навчальні програми 3-го курсу розраховані так, що студенти мають можливість повноцінно пройти виробничу практику в Україні та за кордоном. Навчальний рік закінчується 21 квітня, що сприяє підготовці студентів як майбутніх фахівців своє справи.

Стажування підвищує рейтинг студентів Університету при подальшому працевлаштуванні з огляду на отриманий досвід роботи. Міжнародне стажування – це не тільки можливість отримання практичних знань і навичок в сфері гостинності та туризму, а також удосконалення знання мови, пізнання звичаїв й культури країн – місць стажування, отримання незабутніх вражень.

Після закінчення стажування всі студенти одержують сертифікати та резюме від фірми, де вони проходили стажування. В Україні дуже цінується закордонний досвід роботи, а міжнародні сертифікати дозволяють розраховувати на більші шанси при прийнятті на роботу у порівнянні з іншими претендентами.

З урахуванням специфіки сфери туризму стажування, як правило, проводиться у весняно-літній час (''високий" сезон) протягом трьох - шести місяців, в залежності від країни перебування.

Стажування відбувається на підставі укладених двосторонніх договорів про співробітництво між КУТЕП та іноземними партнерами – як навчальними закладами, так і безпосередньо підприємствами – базами стажування.

Основні напрямки проходження стажування: Греція, Німеччина, Єгипет, Туреччина, Словаччина, США. Перелік країн постійно розширюється і доповнюється новими партнерами.

За останні 5 років більше 1600 студентів пройшли стажування та отримали сертифікати. Це дало нашим випускникам можливість отримати роботу в таких провідних туристичних компаніях як Tez Tour, Odeon Tours, Turtess Travel, Coral Travel, міжнародних готельних мережах Hyatt, Radisson, Intercontinental, Four Season, Savoy та ін.
 

Останні новини

Loading

календар подiй

18 вересня 2020
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл