Карта сайту
Приватна зона


Новини

Прийміть мої вітання та найкращі побажання з нагоди Дня студента!

Щорічно з 1999 року, 17 листопада, відповідно до Указу Президента, ми відзначаємо свято українського студентства – цьогоріч це свято понад 2,5 мільйонів юнаків і дівчат. Цей день нагадує нам, що студентство в усі часи є символом свободи, незаангажованості думки, завзяття та великого ентузіазму.

У житті сучасної держави освіта стає провідною сферою діяльності, від розвитку якої залежить зростання національної економіки, духовного, інтелектуального та культурного потенціалу, можливість краще адаптуватися до потреб сьогодення.

Колись видатний  вчений і дослідник Леонардо да Вінчі сказав:  «Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, та плід солодкий». Тож, саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою нашого гідного майбутнього.

Сьогодні ви – студенти, а завтра –  видатні науковці, політики, інженери, вчителі, знання і вміння яких необхідні державі, суспільству і світові.

Бажаю вам здоров'я, успіхів у навчанні, здійснення усіх заповітних мрій. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші юні серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З найкращими побажаннями,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України                            Дмитро Табачник

Джерело: Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України

Останні новини

Loading

календар подiй

18 вересня 2020
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл