Карта сайту
Приватна зона


Новини

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, дорогі друзі!

Дозвольте привітати вас з яскравими зимовими святами: Новим 2012 роком та Різдвом Христовим! Напередодні цих улюблених та очікуваних свят ми традиційно підбиваємо підсумки і будуємо плани на наступний рік.

2011 рік був для нас нелегким, але динамічним і плідним, адже наші спільні досягнення та здобутки, підтримка освітянських реформ міжнародною спільнотою, успіхи вихованців навчальних та спортивних закладів, перемоги учнів і студентів у різних конкурсах та змаганнях – яскраві тому свідчення.

Впевнений, що в новий рік ми входимо з гордістю та оптимізмом, адже на прапорі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту було й буде лише одне гасло – «Якість освіти».

Завдяки спільним зусиллям Президента України, Парламенту, Уряду, МОНмолодьспорту, освітян, науковців, спортсменів, представників громадських організацій – усіх небайдужих до долі дітей, студентства та молоді, багато чого вже здійснено, але ще більше необхідно буде реалізувати.

Маю надію, що й наступного року результати нашої з вами щоденної невтомної праці стануть надійним фундаментом для розвитку освіти, науки, молоді та спорту.

Бажаю, щоб наші професійні досягнення стали запорукою щасливої долі кожної дитини, родини та всього народу України. Сподіваюся, що кожного з нас Господь винагородить за віддану працю, примножить здоров’я, благословить родинним щастям та добробутом.

Зичу успіхів у навчанні й роботі, вдалих стартів та блискучих перемог, здійснення професійних планів і заповітних мрій.

Нехай 2012 рік виправдає всі ваші надії та сподівання, принесе добро,  радість, підтримку рідних і близьких, а новорічні свята наповнять ваші серця світлими почуттями - віри, надії та любові.

З повагою та найщирішими вітаннями,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту                                                  Дмитро Табачник

Останні новини

Loading

календар подiй

29 жовтня 2020
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл