Карта сайту
Приватна зона


Новини

Шановні наукові та науково-педагогічні працівники України!

Прийміть мої найщиріші вітання та слова вдячності з нагоди вашого професійного свята – Дня науки!

У цей день дозвольте висловити свою глибоку повагу всім тим, хто сьогодні у стінах вищих навчальних закладів, національних академій наук, а також усіх інших наукових установ та організацій продовжує сумлінно працювати в ім’я української науки, успішно розвиваючи і примножуючи фундаментальні та прикладні наукові здобутки у природничих та гуманітарних сферах.

Ваша активна життєва позиція, нестримна жага до досліджень усього нового та невідомого невпинно просуває українське суспільство до нових знань, сприяє становленню в Україні економіки, заснованої на високих технологіях, розвиває вітчизняну технологічну базу, забезпечує формування ґрунтовних історико-культурних та духовно-моральних цінностей, стимулює до міжнародного наукового співробітництва.

Упевнений, що ваша висока кваліфікація, професійний досвід і знання сучасних технологій вже у найближчому майбутньому дозволять нашій країні упевнено зайняти гідне місце серед світових країн-лідерів!

Бажаю усім вам здоров'я, щастя, щирості у поглядах, натхнення у пошуках, наснаги у реалізації задумів та звитяги у відкриттях! 

 Міністр освіти і науки, молоді та спорту України   

Дмитро ТАБАЧНИК

Джерело: Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України

Останні новини

Loading

календар подiй

25 сiчня 2022
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

RSS