Карта сайту
Приватна зона


Новини

Вітання Міністра Дмитра Табачника з Міжнародним днем студента

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем студента – святом, що об’єднує понад 2,3 мільйона молодих, енергійних і талановитих людей.

Сьогодні я звертаюся з найтеплішими привітаннями та побажаннями до кожного, хто зберігає в душі вогонь творчості, жагу до знань, пошуків та самореалізації; всіх, чия юність асоціюється із затишною та дружньою атмосферою лекційних залів та аудиторій Альма-матер.

Дякую вам за прагнення здобувати нові знання, ентузіазм, наснагу та небайдужість до майбутнього України, що стимулюють нас, старших колег, до невтомної праці.

Студентські роки – це час остаточного формування особистості, час – коли людина переходить уявний місток між безтурботним дитинством та дорослим життям. Це той період, коли людина вчиться відповідальності, набирається мудрості, набуває безцінний життєвий досвід. Проте швидко сплинуть студентські роки і ви вже на практиці втілюватимете свої інноваційні ідеї, здобуті знання та вміння.

Тож, хочу побажати, щоб вища освіта відкрила для вас нові перспективи, допомогла досягти поставленої мети, зробила вас упевненими в собі. Ми готові постійно створювати вам необхідні умови для отримання якісної освіти, професійного зростання та допомагати реалізовувати ваші проекти.

Бажаю вам щастя та здоров’я, упевненого шляху до знань та професійної майстерності, творчого та духовного розвитку, здійснення усіх найзаповітніших мрій і, звісно ж, – кохання. Нехай з вами назавжди залишаться позитивні враження від студентських років.

З повагою,

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України                    Дмитро Табачник

Джерело: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Останні новини

Loading

календар подiй

25 сiчня 2022
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

RSS