Карта сайту
Приватна зона


Зарубіжна практика

Київський університет туризму, економіки і права пропонує студентам унікальну можливість проходження міжнародного стажування закордоном.

Стажування підвищує рейтинг студентів Університету при подальшому працевлаштуванні з огляду на отриманий досвід роботи. Міжнародне стажування – це не тільки можливість отримання практичних знань і навичок в сфері гостинності та туризму, а також удосконалення знання мови, пізнання звичаїв й культури країн – місць стажування, отримання незабутніх вражень.

Після закінчення стажування всі студенти одержують сертифікати та  резюме від фірми, де вони проходили стажування. В Україні дуже цінується закордонний досвід роботи, а міжнародні сертифікати дозволяють розраховувати на більші шанси при прийнятті на роботу у порівнянні з іншими претендентами.

З урахуванням специфіки сфери туризму стажування, як правило, проводиться у весняно-літній час (''високий" сезон) протягом трьох - шести місяців, в залежності від країни перебування.

Стажування відбувається на підставі укладених двосторонніх договорів про співробітництво між КУТЕП та іноземними партнерами – як навчальними закладами, так і безпосередньо підприємствами – базами стажування.

Основні напрямки проходження стажування : Греція, Німеччина, Єгипет, Туреччина, Словаччина, США. Перелік країн постійно розширюється і доповнюється новими партнерами.

За останні 5 років більше 1500 студентів пройшли стажування та отримали сертифікати. Це дало нашим випускникам можливість отримати роботу в таких провідних туристичних компаніях як Tez Tour, Odeon Tours, Turtess Travel, Coral Travel,  міжнародних готельних мережах Hyatt, Radisson, Intercontinental, Four Season, Savoy та ін.

Якщо ви амбіціозна, працелюбна, впевнена у собі і своїх можливостях особистість – не втрачайте свій шанс і скористайтесь нагодою пройти стажування закордоном.

Loading

календар подiй

18 травня 2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

RSS