Карта сайту
Приватна зона


Греція

Греція - це країна, де туризм відіграє важливу роль в економіці. Невелика за розмірами країна вміщує близько 9000 готелів. Кількість туристів, які вибрали Грецію місцем проведення свого відпочинку, збільшується із року в рік.

Робоча практика в Греції – мрія багатьох студентів, які планують в майбутньому пов’язати свою роботу з туристичним сектором.

Наші програми дають студентам унікальну можливість закріпити теоретичні знання реальною практикою в готелях високого класу або інших туристичних компаніях і при цьому заробити на кишенькові витрати, здобути нових друзів та ближче ознайомитися з грецькою історією та культурою.

Практика проходить у відповідності до угод про співробітництво між КУТЕП та Технологічним інститутом Серес і Александрійським технологічним інститутом м. Салоніки. Угода про практику підписується безпосередньо КУТЕП, готелем та студентом особисто.

Практика проходить у весняно-літній період травень-жовтень і триває від 3 до 6 місяців.

Бази практики це готелі рівня 4-5 зірок, які знаходяться на материковій Греції в Халкідіках та острівній – Кріт, Родос, Самос, Корфу, Пелопоннес, Кос.

Студенти відбираються для проходження практики за результатами співбесіди з англійської мови та академічною успішністю.

Студентам пропонуються посади в різноманітних підрозділах готелю: реєстрація та відділ обслуговування, відділ продажу, Spa – салони краси, анімація, сервіс (офіціанти, бармени, хостес), кухонні працівники, покоївки, швейцари. Студенти працюють 5 днів на тиждень по 8 годин  і мають можливість у свій вільний час відвідати екскурсії до найближчих курортних місць та історичних центрів.

В кінці практики студенти отримують сертифікат на фірмовому бланку готелю або компанії, де вони працювали, про місце, терміни стажування, посаду і виконувані обов’язки.

Практика в Греції - це програма для тих, хто хоче поєднати роботу з відпочинком і поповнити свій багаж знань і свіжих яскравих вражень.

Така практика без сумніву стане гарним початком кар’єри в готельному бізнесі.
 

Loading

календар подiй

25 червня 2024
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RSS