Карта сайту
Приватна зона


Новини

ПРО ХІІ АСПІРАНТСЬКІ ТА МАГІСТЕРСЬКІ ЧИТАННЯ

30 жовтня 2012 року в Київському університеті туризму, економіки і права були проведені ХІІ аспірантські та магістерські читання на тему: «Сучасні тенденції розвитку та вдосконалення туристської діяльності в Україні в контексті концептуальних положень Глобального етичного кодексу туризму». В заході взяли участь більш ніж 80 осіб, в тому числі 20 аспірантів і здобувачів Університету.

Перед учасниками зібрання виступив ректор Університету професор Федорченко Володимир Кирилович. Аналізуючи сучасні тенденції розвитку туристської сфери, він наголосив на значущості основних положень Глобального етичного кодексу туризму, поділився з присутніми своїми враженнями від туристського форуму, що проходив у Сантьяго (Чілі) у жовтні 1999 р.

З доповіддю «Глобальний етичний кодекс туризму – універсальний орієнтир сучасної туристської науки та практичної діяльності» виступив проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Пазенок Віктор Сергійович, у якій звернув увагу учасників, що Кодекс створює комплекс орієнтирів для  відповідального і сталого розвитку світового туризму, націлює на посилення вигоди від туристської діяльності та зведення до мінімуму негативного впливу на навколишнє середовище.

Учасники ХІІ аспірантських і магістерських читань у своїх виступах сконцентрували увагу на проблемах осмислення стратегічних напрямів удосконалення туристичної сфери в руслі ідей Глобального етичного кодексу туризму, формування сталого і соціально-відповідального туризму, формування сучасної туристичної інфраструктури.

За результатами ХІІ аспірантських і магістерських читань передбачено видати тези доповідей.

Останні новини

Loading

календар подiй

25 сiчня 2022
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

RSS