Карта сайту
Приватна зона


Новини

Шевченківські дні

Ім’я Тараса Шевченка відоме з раннього дитинства. Щороку на початку березня відзначаються дні пам’яті поета.

Традиційно Шевченківські дні не оминули Економіко-юридичне училище. Учні брали активну участь в обговоренні творчості Тараса Шевченка.

Тиждень розпочався з відвідань бібліотеки, де учні могли ознайомитися з раритетними друкованими творами Т. Шевченка, під час презентації книжкової  виставки: «Вічний, як народ».

Учням були запропоновані завдання на знання біографії поета та його творів. Декламування віршів переросло в душевне цитування знайомих з дитинства рядків: «Сади вишневі коло хати...», «Зоря моя, вечірня...», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Мені й тринадцятий минало» тощо.

Під час заходу прозвучали цікаві факти з біографії поета. Учні з подивом дізналися, що прозових творів у Шевченка у декілька разів більше, ніж поетичних, що в Україні і за кордоном існує багато музеїв Т. Шевченка. Найбільшим матеріальним комплексом, присвяченим Кобзареві є Шевченківський національний заповідник на місці поховання поета  на Тарасовій горі поблизу Канева - національний музей Т.Шевченка знаходиться у Києві, його філіалом є Літературно–меморіальний  будинок-музей в с. Моринці. В Торонто (Канада), існує музей присвячений виключно Шевченківській тематиці. По всьому світу поставлено 1100 пам’ятників Т. Шевченко. Вони є в 48 країнах світу.

Приємно, що молодь сьогодні цікавиться і звертається до творчості Кобзаря. Відзначити Шевченківські дні – це  не просто пам'ять генію українського слова, це – розуміння сучасними студентами його думки, ідеї, неперервного бажання бути завжди відданим своєму народові.

Після закінчення Шевченківських днів учні ділилися враженнями від побаченого і почутого.

 

Фотозвіт

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

Останні новини

Loading

календар подiй

18 вересня 2020
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл